Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Випущена 3CX v15.5 Update 2 Beta: автонастройка за QR-кодом, серверна CRM інтеграція та інші нововведення

Випущена 3CX v15.5 Update 2 Beta: автонастройка за QR-кодом, серверна CRM інтеграція та інші нововведення

Розглянемо найбільш важливі нововведення у 3CX V15.5 Update 2.

 

Автонастройка мобільних клієнтів за QR-кодом

 

Клієнти 3CX для Android і iOS тепер можуть бути автоматично налаштовані на підключення до сервера 3CX шляхом сканування QR-коду. Для цього на ПК слід зайти у веб-клієнт 3CX і вибрати Параметри - Сканувати QR код. Після цього встановіть і запустіть клієнт на мобільному пристрої, а потім виберіть в нижньому меню Ще - QR Provisioning. Відео процедури представлено тут (включіть російські титри).

Підтримка багатокористувацького (посменного) режиму роботи на IP-телефони

 

Багато користувачів просили нас реалізувати можливість посменного використання IP-телефонів. Це затребувано в організаціях, де працівники працюють за спільними робочими місцями в кілька змін, наприклад, на цілодобовому виробництві, в аеропортах, медичних установах або колл-центрах. Тепер підтримка позмінної роботи інтегрована в сервер 3CX і не залежить від моделі телефону, як було раніше. Працює вона таким чином: користувач для "входу" в телефон вводить спеціальний диалкод і свій додатковий номер, а потім PIN голосової пошти. Після цього телефон автоматично конфігурується для цього користувача, включаючи призначення BLF кнопок. Демонстраційний відеоролик.

 

Створення аудіо - і відеоконференцій у вашому планувальнику

 

У 3CX тепер реалізований досить оригінальний інтерфейс планування аудіо - і відеоконференцій - при створенні конференції з'являється pop-up вікно в обраному календарі (Google, iCalendar, Outlook Online або Office 365), в якому ви продовжуєте налаштування оповіщення. Спершу вкажіть основні параметри конференції.

Після цього натисніть кнопку Create Meeting, і відкриється вікно вашого календаря, в якому можна продовжити налаштування повідомлення.

Для коректної роботи цієї функції дозвольте спливаючі вікна у вашому браузері для URL сервера 3CX.

 

Серверна інтеграція CRM

 

У нових версіях 3CX модулі інтеграції CRM поступово переносяться з настільних клієнтів 3CX на сервер. Клієнтським інтерфейсом тепер є веб-клієнт 3CX. Налаштування інтеграції проводиться на сервері через REST API. Будь-яка CRM система, що працює з REST API, може бути інтегрована з 3CX. У даний момент готові інтеграції написані для Bitrix, ConnectWise, Freshdesk, Nutshell, Salesforce, Zendesk, Office 365 і Google.

При вхідному виклику веб-клієнт 3CX показує коротку картку клієнта. При натисканні на піктограму блокнота, в браузері відкривається відповідна CRM система з повною карткою.

Інтегрований SMTP сервер від 3CX

Для спрощення життя системного адміністратора, ми додали власний, встановлений за умовчанням, SMTP сервер 3CX. Тепер вам не потрібно створювати спеціальний аккаунт для 3CX на власному сервері чи використовувати обліковий запис Google і т. п., безкоштовні ящики яких мають обмеження на відправку листів через SMTP.

Зверніть увагу, мова йде про SMTP сервер компанії 3CX, через який здійснюється відправлення повідомлень, а не про вбудований SMTP сервісі АТС.

3CX для Linux оновлена до Debian 9

Ми значно поліпшили редакцію 3CX для Linux - перевели на платформу Debian 9 Stretch, практично в два рази прискорили інсталяцію і помітно зменшили вимоги до ОЗП. Для інсталяцій 3CX на Debian 8 найближчим часом буде випущений скрипт, безпечно оновлюють операційну систему до Debian 9. Зверніть увагу, ми не рекомендуємо встановлювати інші програми та пакети на стічну збірку (ISO образ) 3CX для Linux. Це може викликати помилки при оновленні ОС нашим скриптом, так і при подальшому оновлення Debian з інтерфейсу 3CX.

Поліпшення в установці і адміністрування сервера

В оновленні з'явилося кілька поліпшень, які, безумовно, оцінять адміністратори системи:
 • У розділі керування сервісами системи тепер відображається споживання ресурсів (ЦП та пам'яті) кожним сервісом 3CX.
 • Майстер первісної налаштування АТС спрощено і об'єднаний з Майстром налаштування мережі.
 • Часовий пояс локаль і сервер часу тепер налаштовуються автоматично.
 • Отримання сертифікатів let's Encrypt відбувається практично миттєво.
 • Покращено опис різних помилок, пов'язаних з активацією ліцензії 3CX.
 • З'явилася можливість завантаження Syslog файли з інтерфейсу управління.
 • Команда Virt what показує тип використовуваної віртуалізації (гіпервізора).
 • Нове термінальне вікно дозволяє адмініструвати Linux ОС безпосередньо з інтерфейсу 3CX, без підключення до SSH консолі. См. відео.
  

Індикатор якості мережі

Клієнти 3CX для iOS і Android отримали індикатор якості мережі. Він корисний для того, щоб оцінити якість тієї мережі, з якої ви виконуєте виклик. Якщо ви чуєте артефакти при передачі голосу, зверніть на нього увагу.

Нові можливості для секретаря

Для секретаря організації оновлення додає ряд дуже зручних і затребуваних функцій:
 • Можливість віддаленого встановлення / зміни статусу будь-якого користувача
 • Установка режиму DND у користувачів
 • Можливість ініціалізації додаткового номера - його повного "очищення" і присвоєння іншому користувачеві

Оновлення до V15.5 Update 2

Якщо ви використовуєте 3CX V15.5 або 15.5 SP1, перейдіть в розділ оновлень і встановіть 15.5 SP2 BETA. Після цього система відключить вас від інтерфейсу. Не поспішайте - оновлення займає кілька хвилин. Вірною ознакою закінчення оновлення буде повідомлення на e-mail адміністратора.

 

Якщо ви хочете спробувати нову версію 3CX на хостингу 3CX або Google на 1 рік, використовуйте сервіс PBX Express.

Корисні посилання

 • Завантаження 3CX для Windows
 • Завантаження 3CX для Linux
 • Клієнт 3CX для Windows
 • Клієнт 3CX для Mac
 • Повний журнал змін у 15.5 Update 2
Обов'язково оновіть настільні клієнти 3CX для забезпечення коректної взаємодії з оновленим веб-клієнтом.
Інші новини
 • Конференц-камера Aver CAM570 отримала сертифікацію для Microsoft Teams
  Якісна PTZ конференц-камера Aver CAM570 з двома об'єктивами та функцією стеження за за особою, що говорить (Audio Tracking) отримала сертифікацію від компанії Microsoft для використання з системами Microsoft Teams и Skype for Business. Камера рекомендується для конференц-залів середнього та великого розміру (mid-to-large spaces). Сертифікат Microsoft підтверджує, що камера Aver — це надійне та якісне рішення для проведення відеоконференцій.
 • Нова система відеоконференцій Teams і Zoom на базі Андроід - Jabra PanaCast 50 Video Bar System
  Jabra PanaCast 50 Video Bar System - система відеоконференцзв'язку для Teams та Zoom на базі Андроїд. У комплект поставки входить відеобар із вбудованим Андроїд комп'ютером та сенсорна консоль керування. Залежно від вибраної системи можна використовувати пристрій для конференцій у системі MS Teams Room (MTRoA) або Zoom Room. Важлива перевага – для роботи не потрібен комп'ютер, це повністю автономна система.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner