Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

VoIP шлюзи

Шлюзи VoIP необхідні для підключення до SIP АТС 3CX телефонних ліній, які працюють не по SIP-технологіям: GSM, аналогові (мідні) або цифрові (потоки PRI E1) лінії. Якщо у вашій організації вже є телефонні номери, які неможливо перевести в SIP-технологію, необхідно придбати шлюзи відповідної пропускної здатності - за кількістю зовнішніх ліній.

GSM-шлюзи дозволяють підключати мобільні номери (SIM-карти) до 3CX і значно економити на мобільних дзвінках.

Шлюзи FXO використовуються для підключення аналогових ліній від оператора зв'язку. Зазвичай вони мають від 1 до 8 портів.

Шлюз PRI E1 необхідний, якщо телефонні лінії підключаються через цифровий потік PRI (30 ліній). Як правило, вони використовуються в середніх і великих компаніях. 

Шлюзи FXS використовуються для підключення аналогових телефонів і факсів (внутрішніх номерів АТС) до SIP АТС. Їх має сенс використовувати, якщо ви хочете зберегти наявні аналогові телефони. Шлюзи FXS часто встановлюються в готелях, так як до готельних телефонів можуть бути особливі естетичні вимоги.

До 3CX можна підключити практично будь-який шлюз з підтримкою SIP. Однак деякі вендори сертифікували свої шлюзи, тобто підготували докладні інструкції з налаштування та провели перехресне тестування прошивки з 3CX. Ці шлюзи мають офіційну технічну підтримку від 3CX.

Щоб отримати актуальний список підтримуваних шлюзів VoIP з інструкціями з налаштування, відвідайте веб-сайт 3CX.

Непідтримувані тестовані шлюзи VoIP

На ринку представлено досить багато моделей VoIP-шлюзів, які з різних причин не входять до списку підтримуваних. При використанні непідтримуваних шлюзів слід враховувати ряд обмежень:

  • Вам потрібно буде налаштувати та підключити кожен шлюз до 3CX вручну, без автоматичного налаштування
  • Прошивка може неправильно реалізувати деякі функції 3CX

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner