Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Придбати 3CX

Ліцензія 3CX IP АТС надається у вигляді електронного ключа для активації продукту.

Ціна 3CX єдина в усьому світі, визначається в євро та конвертується в гривню (або іншу валюту) в день виставлення рахунку. Ціна не включає місцеві податки, такі як ПДВ або єдиний податок. Зазвичай ми виставляємо рахунки без ПДВ від компанії - неплатника ПДВ.

Примітка: Якщо у вас вже є безкоштовний чи тестовий ключ 3CX, надішліть його вашому партнеру 3CX. Після оплати рахунку ключ буде розширений до комерційної версії.

Якщо ви ще не користувалися 3CX, будь ласка, зв'яжіться зі своїм партнером, обговоріть деталі проекту та замовте відповідну ліцензію:

 • Для звичайних організацій (промислових, державних, освітніх установ і т. д.) рекомендується вибирати ліцензію виходячи з кількості співробітників / 3 (або 4). Тобто, якщо у вас 100 співробітників, вибирайте ліцензію на 24 або 32 одночасні дзвінки.
 • Для торгівельних організацій, інтернет-магазинів чи колл-центрів рекомендується оцінювати максимальну кількість одночасних абонентів на лінії в години пік / дні
 • 3CX має версії для 4 - 8 - 16 - 32 - 64 - 128 - 256 - 512 - 1024 одночасних дзвінків. Інших відмінностей між версіями немає.
 • 3CX має три версії: Standard, Professional і Enterprise. Відмінності між виданнями вказані тут.
 • Існує два типи ліцензій: річна підписка та безстрокова ліцензія. Безстрокова ліцензія помітно вигідніше в середньостроковій перспективі.

Таблиця цін на ліцензію 3CX

Що таке одночасний дзвінок?

Дзвінок в 3CX - це комутація між двома користувачами, або між користувачем і голосовим меню. Один дзвінок забирає одну квоту з вашої ліцензії. Тобто, якщо ви придбали ліцензію на 32 одночасних дзвінки (32 квоти), то кожна розмова двох людей (комутація) буде забирати одну квоту, поки квоти не будуть вичерпані. Наступні абоненти отримуватимуть сигнал зайнято, поки квота не буде звільнена.

Уявіть, що сервер 3CX - це перехрестя. Скільки машин може проїхати на ньому одночасно, в будь-якому напрямку? Це й є кількість одночасних дзвінків. Якщо бути точніше, то одночасний дзвінок - це:

 • Дзвінок з внутрішнього номеру
 • Дзвінок з лінії SIP, лінії телефонного шлюзу, транка між системами 3CX - тобто з будь-якої зовнішньої лінії
 • Дзвінок на IVR (голосове меню)
 • Дзвінок в чергу виклику (call-центр). Кожен абонент, що знаходиться в черзі, використовує одну квоту
 • Переадресація виклику (Transfer) тимчасово віднімає дві квоти. Наприклад, вам дзвонять, а потім ви переводите на іншого абонента. У момент передачі будуть використані дві квоти, а після переадресації - знову одна.

Навіщо потрібна підписка на оновлення 3CX?

Підписку на оновлення системи 3CX можна порівняти з обслуговуванням машини. Вона гарантує, що система не вийде з ладу під час чергового оновлення Windows, Linux, Android або iOS, не буде зламана через нову вразливість і буде супроводжуватися технічною підтримкою від 3CX. Це також гарантує отримання все нових функцій системи. Не має значення, коли ви платите за підписку. Термін просто продовжується на один рік з дати закінчення підписки, що видно в інтерфейсі 3CX.

Підписка на оновлення включає:

 • Оновлення програмного забезпечення 3CX
 • Оновлення CRM-модулів та інших доповнень до 3CX
 • Оновлення прошивки підтримуваних IP-телефонів
 • Підтримка імені FQDN сервера та SSL сертифіката сервера від 3CX
 • Підтримка служби відеоконференцій WebMeeting
 • Оновлення ISO образів Debian, включаючи оновлення Linux

Увага: Якщо ви не продовжуєте підписку на безстрокову ліцензію, вам буде надано пільговий період у 90 днів, щоб поновити підписку на оновлення. Якщо ви все одно вирішите не продовжувати підписку, ваша система перейде на редакцію Standard на 4 одночасних дзвінки.

Увага: Якщо ви не продовжуєте річну ліцензію, ваша система негайно переходить на версію Standard на 4 одночасних дзвінки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner