Сервер відеоконференцзв'язку для підприємств Grandstream IPVT10

Компанія Grandstream представляє нове рішення для відеоконференцій і спільної роботи - відеосервер IPVT10. Це апаратне рішення, яке встановлюється в офісі компанії і може працювати як в повністю закритій корпоративній мережі, так і через інтернет. Дане рішення дозволяє вирішити всі завдання компанії з організації спільної роботи між співробітниками, філіями, а також підключення зовнішніх учасників - клієнти, постачальники і т. д.
Можливості IPVT10 дозволяють проводити аудіо-та відеоконференції, спільну роботу над документами, загальний доступ до додатка, групові та особисті чати. Крім того, сервер забезпечує широкі можливості по управлінню конференціями, корпоративну книгу контактів, запис і трансляцію конференцій, розклад конференцій і розсилання запрошень.

Система підтримує роботу по протоколах SIP і WebRTC і підключення пристроїв різних типів:
- термінали відеоконференцзв'язку Grandstream GVC3200 і GVC3202
- відеотелефони Grandstream GXV
- комп'ютери з операційними системами Windows і Mac через браузери з підтримкою WebRTC
- смартфони та планшети на базі iOS і Android за допомогою програми Grandstream IPVideoTalk
- аудиозвонки через SIP-транки (телефонні оператори або IP-АТС)
- системи відеоконференцзв'язку інших виробників з підтримкою SIP
Основні можливості системи:
- До 300 одночасних учасників і до 10 одночасних відеоконференцій
- Можливість запису аудіо, відео, чатів і звітів в локальній пам'яті об'ємом 500Гб
- Роздільна здатність відео до 1080p при 30 кадрах в секунду
- Відеокодеки H. 264 і VP8
- Видеотрансляции в режиме реального времени через Facebook и YouTube Live
- Шифрование конференций с помощью HTTPS, WSS/DTLS-SRTP, TLS/SRTP
Возможности IPVT10 подойдут для предприятий всех сфер бизнеса. Особенно актуально данное решение для тех, кто хочет внедрить свой собственный видеосервер, а не пользоваться облачными решениями.
Начало поставок ожидается в ближайшее время. Ориентировочная стоимость сервера MCU на 16 подключений составит около 12500 дол, включая стоимость "железа". Чтобы узнать актуальные цены на IPVT10 звоните по телефонам нашей компании.
Ми готові проконсультувати вас щодо вибору оптимального рішення для проведення відеоконференцій в залежності від завдань, що стоять перед вашою компанією.
Yealink UVC85 — це потужна та недорога конференц-камера, яка забезпечує кришталево чисте зображення, гнучкість установки та інтелектуальні функції, перетворюючі звичайні зустрічі в ефективні та продуктивні. Важливі переваги - підтримка відео з Ultra HD 4K і недорога ціна.
IP-АТС 3CX вкотре потрапила до списку провідних рішень для корпоративних комунікацій. Платформа з рекомендаціями щодо вибору програмного забезпечення Capterra та онлайн-сервіс з підбору програмного забезпечення Software Advice включили програмну АТС 3CX у свої щорічні рейтинги в 2025 році.
