Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Випущено реліз 3CX V16 Update 3! Зручніше, безпечніше, з інтеграцією HubSpot CRM

Випущено реліз 3CX V16 Update 3! Зручніше, безпечніше, з інтеграцією HubSpot CRM

Безпека

У 3CX v16 Update 3 зроблений фокус на безпеку системи, а саме:
 • Рівень протоколу TLS – новий параметр "Enable PCI compliance SSL/SecureSIP Transport and Ciphers" в розділі "Параметри" > "Безпеку" встановлює сумісність сервера АТС з TLS v1.2. Він включений за замовчуванням, при цьому відключена сумісність з TLS v1.0. Вимкніть цей параметр, якщо потрібно сумісність з застарілими SIP-пристроями.
 • Підключення SIP-транков за TLS – нова опція в параметрах транк – "Transport Protocol" - TLS (Transport Layer Security). Якщо її включити і завантажити в АТС сертифікат безпеки.pem) SIP-оператора, включиться зашифрований канал зв'язку між вашій АТС і провайдером.

3CX Live Chat & Talk - відмінна конверсія з вашого сайту

3CX Live Chat & Talk - відмінна конверсія з вашого сайту в 3CX v16 Update 3  

3CX V16 Update 3 включає нову версію віджета 3CX Live Chat & Talk. У ній з'явилися нові можливості налаштування зовнішнього вигляду і додаткові опції, наприклад, установка посилання на акаунти Facebook, Twitter і e-mail адресу. Тепер можна не редагувати HTML-код віджету вручну, а згенерувати готовий код, вказавши потрібні опції в інтерфейсі керування АТС в розділі "Параметри" > "WordPress/Website Integration". Після цього можна вставити код в потрібному місці вашого сайту. Це значно спрощує установку віджету на сайти, створені на CMS, відмінною від WordPress.

Підтримка HubSpot CRM

Підтримка HubSpot CRM в 3CX v16 Update 3  

Ще одна популярна CRM тепер інтегрована з 3CX V16 - HubSpot CRM. Так само, як і для інших CRM, доступні наступні можливості:

 • Виклик одним кліком– телефонуйте прямо з інтерфейсу CRM через дайлер 3CX.
 • Відкриття картки контакту – картка клієнта в CRM автоматично відкривається при вхідному виклику.
 • Журнал дзвінків – всі дзвінки фіксуються в журналі взаємодії CRM.
 • Якщо номер абонента не виявлено, система створює новий контакт в CRM.
Ознайомтеся з Керівництвом щодо інтеграції HubSpot з 3CX.

Ефективна робота

 • Ініціалізація веб-сервісу АТС – тепер при оновленні TLS-сертифікату для FQDN сервера від компанії 3CX, АТС просто ініціалізує новий сертифікат, а не запускає сервіси, як раніше. При цьому активні виклики не перериваються.
 • Автоматичне перепідключення – у новому додатку 3CX для Android з'явилося перепідключення при обриві зв'язку, наприклад, при переході користувача з WiFi 3G/4G мережу.
 • PUSH-повідомлення для статусів – тепер можна включити або відключити PUSH-повідомлення для кожного статусу користувача. Повідомлення можна налаштувати для користувача інтерфейсі управління 3CX, а також у веб-клієнті в розділі "Параметри" > "Переадресація виклику".

Оновлення веб-клієнта

Оновлення веб-клієнта в 3CX v16 Update 3  
 • Назви групових бесід – зараз ви можете вказати назву групового чату, і воно буде показане всім учасникам бесіди у веб-клієнті і нові додатки для Android і iOS.
 • Перетягування вкладень у чат - під час бесіди тепер можна перетягувати файли підтримуваних типів, і вони будуть передані іншим учасникам.
 • Бейджі автоналаштування для смартфонів – в інтерфейсі веб-клієнта з'явився персональний QR-код для швидкого налаштування додатків 3CX для смартфонів.

Нові параметри SIP-транков

 • Резервний проксі - нова опція "Alternative Proxy" дозволяє включити резервний проксі-сервер, якщо така можливість надається вашим VoIP-провайдером. Це спрощує налаштування SIP-транков і DID-номерів, дозволяючи обійтися без установки додаткового резервного транк.
 • Нові опції DNS – опція "Auto Discovery" і параметри "Transport Protocol" і "IP mode" дозволяють краще працювати з різними DNS-записами VoIP-операторів.
 • Мости 3CX об'єднані з SIP-транками – щоб спростити інтерфейс управління, конфігурація Мостів 3CX (3CX Bridges), SIP-транков і VoIP-шлюзів тепер об'єднана в одному розділі.

Підтримка нових IP-телефонів

У релізі 3CX V16 Update 3 з'явилася підтримка нових моделей IP-телефонів:
 • Intelbras TIP 120 / 125.
 • Fanvil X1S / X1SP / X3U / X3SG / X4U / X5U / X6U.
 • Yealink T41U / T43U / T46U / T48U.

Встановлення оновлення 3CX v16 Update 3

В інтерфейсі управління 3CX перейдіть в розділ "Оновлення", виберіть "v16 Update 3" натисніть "Завантажити обрані". Ви також можете встановити дистрибутив 3CX v16 Update 3 для Windows чи Linux: Перегляньте повний журнал змін у цій версії та поділіться вашою думкою на форумах спільноти користувачів 3CX.
 
Інші новини
 • Конференц-камера Aver CAM570 отримала сертифікацію для Microsoft Teams
  Якісна PTZ конференц-камера Aver CAM570 з двома об'єктивами та функцією стеження за за особою, що говорить (Audio Tracking) отримала сертифікацію від компанії Microsoft для використання з системами Microsoft Teams и Skype for Business. Камера рекомендується для конференц-залів середнього та великого розміру (mid-to-large spaces). Сертифікат Microsoft підтверджує, що камера Aver — це надійне та якісне рішення для проведення відеоконференцій.
 • Нова система відеоконференцій Teams і Zoom на базі Андроід - Jabra PanaCast 50 Video Bar System
  Jabra PanaCast 50 Video Bar System - система відеоконференцзв'язку для Teams та Zoom на базі Андроїд. У комплект поставки входить відеобар із вбудованим Андроїд комп'ютером та сенсорна консоль керування. Залежно від вибраної системи можна використовувати пристрій для конференцій у системі MS Teams Room (MTRoA) або Zoom Room. Важлива перевага – для роботи не потрібен комп'ютер, це повністю автономна система.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner