

USB Wi-Fi адаптер Fanvil WF20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Fanvil WF20 — usb-адаптер для ip-телефонів Fanvil, який дає змогу під'єднувати їх до бездротових Wi-Fi мереж.
Підтримує швидкість передавання даних до 150 Мбіт/с, працює в діапазоні 2,4 ГГц
Працює в стандартах IEEE802.11n, IEEE802.11b/g, and 802.11ac.
Сумісні моделі IP-телефонів Fanvil:
- адаптер сумісний з усім телефоном Fanvil, які обладнані USB-портом.
- Зокрема X4U, X5S, X5U, X6, X6U, X7, X7C, X210, X210i
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanvil |
| Країна виробник | Китай |
| Вхід (WAN порт) | Ethernet |
| Швидкість передачі даних | 150 Мбіт/сек |
| Тип антени | Внутрішня |
| Кількість антен | 1 шт. |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 7 мм |
| Вага | 50 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Адаптер |
| Тип дисплея | Немає |
| Сенсорний екран | False |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Підтримка | SIP, Wi-Fi |
| Конференц-телефон | False |
| Web-інтерфейс | False |
| Блок живлення в комплекті | False |
| Незалежна бездротова трубка | False |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | USB |
| Наявність Bluetooth | False |
| Роз'єм для підключення гарнітури | False |
| Наявність програмованих клавіш | False |
| Підтримка SIP | True |
| Підсвітка екрану | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | Немає |
| Тип екрану | Немає |
| Тип роз'єму | USB |
| Виносний мікрофон | Немає |
- Ціна: 1 102,24 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка
