

IP-телефон для готелю Fanvil H2U білий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Fanvil H2U — компактний ip-телефон для готелю без екрана на 2 SIP-лінії. Головна особливість — білий колір корпусу, що може бути актуальним, з огляду на вимоги до інтер'єру приміщень готелю.
Телефон забезпечує високу якість звуку, підтримує функцію швидкого набору на кожній із 10 цифрових кнопок і обладнаний 1 програмовною DSS-кнопкою.
Можливе встановлення на стіл або кріплення на стіну.
Приклади використання:
- ванна кімната в готелях
- коридори в громадських будівлях — лікарні, школи
- каси в супермаркетах
- робота на вході в офіс в парі з викличними панелями або інтерком
Особливості та тінічні характеристики ip-телефона
- 2 SIP-лінії
- HD Audio та широкосмугові кодеки G.722 та Opus
- аудіокодеки — G.711a/u, G.726, G.729A, iLBC
- 10 кнопок можуть працювати в редимі швидкого набору
- 1 програмовна кнопка
- 3стороння Європейська
- режим гучного зв'язку
- керування через вебінтерфейс
- підтримка автоматичного налаштування FTP/TFTP/HTTP/HTTPS/DHCP, OPT66/SIP, PNP/TR-069
- 1 порт Ethernet 10/100 Мбіт/с (RJ-45)
- живлення через Ethernet (PoE), блок живлення 5V/2A купується окремо
- розміри — 55.8 x 215 x 57.8 мм
- білий колір корпусу
IP-телефон постачається без блока живлення. Його можна замовити окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fanvil |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Немає |
| Виносний мікрофон | Немає |
| Тип | VoIP-телефон |
| Підтримка | PoE, NAT, SIP |
| Конференц-телефон | False |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Функції | Вбудована телефонна книга, Ехокомпенсація, Розпізнавання голосової активності, Утримання/очікування виклику, Набір номера за стандартом E. 164, Генерація комфортного шуму, Визначник номера |
| Web-інтерфейс | True |
| Тип дисплея | Немає |
| Сенсорний екран | False |
| Незалежна бездротова трубка | False |
| Кількість ліній | 2 |
| Кількість SIP акаунтів | 2 |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Кількість портів Ethernet | 1 |
| Блок живлення в комплекті | False |
| Обсяг телефонної книги | 500 |
| Роз'єм для підключення гарнітури | False |
| Наявність Bluetooth | False |
| Наявність програмованих клавіш | True |
| Підтримка SIP | True |
| Живлення | PoE |
| Напруга | 220 В |
| Підсвітка екрану | False |
| Довжина | 55 |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 58 |
| Вага | 300 кг |
- Ціна: 2 022,30 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка
