



Yealink CP50 - спікерфон з розширенням
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Yealink CP50 — це професійний спікерфон для відеоконференцій, розроблений для забезпечення чіткого звуку в переговорних кімнатах будь-якого розміру. Масив із 8 вбудованих мікрофонів із охопленням 360° захоплює голос на відстані до 6 м, а підтримка технологій full-duplex, придушення шуму, луни та реверберації, гарантує розбірливість мовлення навіть у складних акустичних умовах. Вбудований динамік потужністю 4 Вт і з частотним діапазоном 100–20 кГц забезпечує насичене та гучне відтворення звуку.
Переваги та особливості спікерфона Yealink CP50
- Головна перевага цієї моделі - можливість підключення додаткових спікерофонів (каскадування), що надає можливість використання в великих конференц-залах на 30 осіб і більше. До головного спікерфона CP50 можна підключити до 7 додаткових спікерфонів CPE40
- Гнучкі варіанти використання - спікерфон може працювати з комп'ютером, мобільним телефоном, деякими камерами Yealink UVC та терміналами відеоконференцзв'язку MeetingEye
- Висока якість звуку завдяки новітнім інтелектуальним технологіям Yealink для покращення звуку та подавлення шумів, в тому числі з використанням штучного інтелекту
- Можливості трансляції контенту в конференцію з підключеного ноутбука при використанні Yealink MeetingEye
- Підключення до ноутбука камери UVC85, телевізора та спікерфона по одному кабелю USB-C
Варіанти підключення до спікерфона Yealink CP50
- USB-порт – для прямого підключення до ПК та використання пристрою як периферії.
- Інтернет-порт – для з’єднання з відеоконференційними хостами та камерами UVC
- Bluetooth – для підключення мобільних пристроїв та бездротового обміну даними.
Як комп'ютер працює з спікерфоном Yealink CP50
- При використанні з MeetingEye 500 або відеоконференц-системами Yealink - можна напряму підключити ПК через Type-C для миттєвого обміну контентом.
- При використанні з конференц-камерою UVC85 - можливе пряме підключення ПК через Type-C для використання камери, динаміків, мікрофонів і що саме головне екрану конференц-зали під час відеоконференцій з комп’ютера. Таким чином, ваші співробітники зможуть легко проводити відеоконференції в потрібній їм програмі (Meet, Teams, Zoom та інші) і з власними акаунтами. А для підключення всього цього обладнання треба п
Таким чином, обладнання підтримує кілька варіантів підключення (USB, Ethernet, Bluetooth, Type-C), що дозволяє гнучко інтегрувати його як у корпоративні конференц-зали, так і у
сценарії BYOD (Bring Your Own Device) для швидкого та зручного підключення різних ноутбуків.
Технічні характеристики Yealink CP50
Мікрофон
- Вбудований масив із 8 мікрофонів
- Дальність захоплення: 6 м
- Співвідношення сигнал/шум: 71.8 dB SPL @1kHz, A-weighted
- Максимальний рівень звукового тиску: 122 dB SPL @1kHz, THD <1%
- Чутливість: -38 dB ±1 dB @1kHz (0 dB = 1V/Pa)
- Частотна характеристика: 100 Hz ~ 12 kHz
- Частота дискретизації: 48 kHz
- Глибина бітності: 16-bit
Динамік
- Вбудований динамік 1 × 4W
- Частотна характеристика: 100 Hz ~ 20 kHz
- Чутливість: 100 dB SPL ±3 dB @0.1m, 1W
- Максимальна потужність: 6W
- Номінальна потужність: 4W
- Частота дискретизації: 48 kHz
- Кут випромінювання звуку (-6 dB): 120° @2kHz
- Гармонійні спотворення (THD): <1% при 1W, 1kHz
- Номінальний опір: 4 Ом
Підключення додаткових спікерофонів (каскадування)
- При стандартному блокі живлення 48V/0.7A: каскадування до 3 модулів CPE40
- При опціональному блокі живлення 48V/2A: каскадування до 7 модулів CPE40
Можливості по роботі зі звуком:
- 360° всеспрямоване захоплення
- Повнодуплексна технологія
- Автоматичне регулювання підсилення
- Аудіо на базі ШІ (2-го покоління): інтелектуальне шумозаглушення, інтелектуальне придушення ехо, інтелектуальне придушення реверберації
Інтерфейси
- 1 DC48V порт живлення
- 1 Codec порт (підключення до камер UVC, напр. UVC85, або основних блоків VC, напр. MeetingEye 500)
- 1 Аудіо порт (підключення до CPE40)
- 1 Type-C порт (підключення до комп’ютера)
- Бездротове з’єднання: Bluetooth 5.0, стабільна передача до 10 м (без перешкод)
Експлуатаційні умови
- Робоча вологість: 10~95%, без конденсації
- Робоча температура: 0~40°C
- Температура зберігання: -30~70°C
Габарити
- Розміри пристрою: 151.8 × 151.8 × 75.3 мм
- Розмір коробки: 241 × 216 × 162 мм
Комплектація:
- CP50 — 1 шт.
- Адаптер живлення 48V/0.7A (опція 48V/2A) — 1 шт.
- Ethernet-кабель 7.5 м — 1 шт.
- USB-кабель 1.2 м — 1 шт.
- Кабельні стяжки — 2 шт.
- Захисна кришка — 1 шт.
- Гвинти — 2 шт.
- Керівництво користувача — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для конференцій |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальний Для ПК |
| Розміри | |
| Довжина | 152 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Діаметр | 152 мм |
| Довжина шнура | 5 м |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 48 В / 0,7 А або 48 В / 2 А |
| Тип | Всеспрямований спікерфон для відеоконференцій |
| Інтерфейси | USB Type-C, Аудіопорт (каскадування CPE40), Порт кодека, Порт живлення 48 В DC |
| Робоча температура | 0 - 40 |
| Частотний діапазон динаміка | 100 Гц - 20 кГц |
| Кількість мікрофонів | 8 (вбудований масив) |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.0 (до 10 м) |
| THD-динаміка | < 1% за 1 Вт, 1 кГц |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 Гц ~ 12 кГц |
| Каскадування | До 7 x CPE40 (48 В 2 А, опціонально), До 3 x CPE40 (48В 0.7А) |
| Аудіотехнології | Full-duplex , Автоматичне регулювання потужності , Інтелектуальне заглушення реверберації, Шумозаглушення , Відлуння , Всеспрямований мікрофон 360° |
| Потужність динаміка (номінальна) | 4 Вт |
| Потужність динаміка (максимальна) | 6 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 71.8 дБ |
| Середня споживана потужність | 7.2 Вт |
| Бітова глибина | 16 бит |
| Опір динаміка | 4 Ом |
| Радіус захоплення звуку | 6 м |
| Частота дискретизації мікрофона | 48 кГц |
- Ціна: 31 497,02 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка
