


Yealink CPE40 - додатковий спікерфон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Yealink CPE40 — це розширювальний спікерфон із можливістю каскадного підключення, створений як доповнення до CP50. Завдяки масиву з 8 вбудованих всенаправлених мікрофонів 360° пристрій забезпечує захоплення голосу на відстані до 6 м, а передові аудіотехнології — full-duplex, шумопоглинання, ехопоглинання та інтелектуальне придушення реверберації — гарантують кришталево чистий звук у будь-якій переговорній кімнаті.
Переваги та особливості додаткового спікерфона Yealink CPE40:
- об'єднання до 8 спікерфонів в одній системі - основний CP50 та до 7 додаткових CPE40. Така система забезпечить якісний звук в конференц-залах великого розміру
- висока якість звуку завдяки провідним технологіям придушення шумів та луни
- підключення за допомогою одного кабеля, через який подається і звук і живлення
- можна використовувати або з камерою UVC85 для підключення до комп'ютера і відеоконференцій в будь-якій програмі або з терміналом Yealink MeetingEye 500

Технічні характеристики CPE40:
- Мікрофон: масив із 8 мікрофонів; частотний діапазон 100 Гц–12 кГц; частота дискретизації 48 кГц; розрядність 16 біт; відношення сигнал/шум 71.8 дБ; максимальний рівень звукового тиску 122 дБ SPL @ 1 кГц, THD <1%; чутливість -38 дБ±1 дБ @ 1 кГц
- Динамік: номінальна потужність 4 Вт, максимальна 6 Вт; частотний діапазон 100–20 кГц; чутливість 100 дБ SPL ±3 дБ @0.1 м, 1 Вт; кут випромінювання (−6 дБ) 120° @2 кГц; THD при 1 Вт, 1 кГц <1%; опір 4 Ом; частота дискретизації 48 кГц
- Інтерфейси: 1 × порт кодека (для підключення CP50 або попереднього CPE40 каскадом); 1 × аудіопорт (для підключення наступного CPE40 каскадом); 1 × USB Type-C
- Умови експлуатації: робоча температура 0–40℃; температура зберігання -30℃–70℃; вологість 10–95% без конденсату
- Габарити та вага: 151.8 × 151.8 × 75.3 мм; 4.1 кг
Комплектація:
- CPE40 — 1 шт.
- Ethernet-кабель 3 м — 1 шт.
- Кабельні стяжки — 1 шт.
- Захисна кришка — 1 шт.
- Гвинти — 2 шт.
- Посібник користувача — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Аксесуар для конференц-системи |
| Вид конференц-системи | Провідна |
| Тип дротової конференц-системи | Цифрова |
| Кількість користувачів | 10 чол. |
| Спосіб установки | Настільний |
| Колір | Чорний |
| Гучномовець | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Живлення | PoE (IEEE 802.3af) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розширювальний спікерфон для каскадного під'єднання |
| Інтерфейси | 1 × USB Type-C, 1 × Аудіопорт, 1 × Порт кодека |
| Опір | 4 |
| Потребується потужність | 6 Вт |
| Робоча температура | 0 ~ 40 |
| THD (динамік) | <1% за 1 Вт, 1 кГц |
| Кількість мікрофонів | 8 |
| Комплектація | Ethernet-кабель 3 м — 1 шт., Гвинти — 2 шт., Захисна кришка — 1 шт., Кабельні стяжки — 1 шт., Інструкція користувача — 1 шт., CPE40 - 1 шт. |
| Аудіотехнології | Full-duplex , Автоматичне регулювання потужності , Інтелектуальне заглушення реверберації, Шумозаглушення , Відлуння , Всеспрямований мікрофон 360° |
| Потужність динаміка максимальна | 6 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум (мікрофон) | 71.8 дБ |
| Частота дискретизації (мікрофон) | 48 кГц |
| Потужність динаміка номінальна | 4 Вт |
| Бітова глибина | 16 бит |
| Радіус захоплення звуку | 6 м |
- Ціна: 21 396,71 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка
