
Маршрутизатор Draytek Vigor2926
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Маршрутизатор Draytek Vigor2926 — маршрутизатор із підтримкою VPN і до 4 інтернет-каналів — дротові (Gigabit Ethernet) і мобільні 3G. Це базова модель серії 2926, яка підтримує всі можливості з роботи із мережами передавання даних — балансування навантаження та резервування інтернет-каналу, до 50 VPN-каналів, вбудований потужний фаєрвол, VLAN тощо. Але в цій моделі немає точки доступу Wi-Fi. Завдяки цьому вдалося знизити вартість роутера, і він є однією з найкращих моделей на ринку за співвідношенням ціна/можливість.
Vigor2926 — це чудове рішення для корпоративних клієнтів, що виконує функції маршрутизатора, VPN-сервера та фаєрвола.
Особливості маршрутизатора Draytek Vigor2926:
- 2 порти WAN (Gigabit Ethernet)
- 5 портов LAN (Gigabit Ethernet)
- 2 порти USB (мобільний інтернет, принтер, мережевий диск, температурний датчик)
- 50 VPN тунелів і до 25 тунелів SSL VPN
- підтримка до 8 незалежних локальних мереж
Технічні характеристики маршрутизатора Draytek Vigor2926:
- 2 порта Gigabit Ethernet, RJ-45 (WAN1, WAN2)
- 5 портов Gigabit Ethernet RJ-45 (LAN)
- програмно настроюваний порт DMZ
- 2 порти USB (3G/4G Backup, мережевий диск, принтер, DLNA/iTune сервер)
- підтримка протоколів IPv4: DHCP Client, Static IP, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1p/q Multi-VLAN Tagging
- поддержка протоколов IPv6: Tunnel Mode: PPP, TSPC, AICCU, 6rd* (6rd will be supported by firmware v3.7.3)
- USB WAN
- PPP
- балансування навантаження на зовнішні канали (за ip-адресами, сесіями, пропускною спроможністю)
- DHCP сервер і/або DHCP клієнт
- клієнт RADIUS
- 8 локальних підсіток
- підтримка VLAN на основі портів і тегів
- до 16 VLAN
- можливість передплати на сервіс вебфільтрації CYREN
- технологія Central Management для централізованого обладнанням Draytek — до 20 точок доступу та до 10 комутаторів Vigor
- Layer-2 QoS (802.1p)
- протоколи маршрутизації: Static Routing, RIP V2, Policy Routing
- DNS Cache/Proxy and LAN DNS
- до 50 VPN тунелів за протоколами PPTP, IPsec, L2TP, L2TP over IPsec
- шифрование: MPPE and Hardware-based AES/DES/3DES
- аутентификация: MD5, SHA-1, IKE Authentication, Pre-shared Key and Digital Signature (X.509)
- підтримка тунелів LAN-to-LAN
- DHCP over IPsec
- IPsec NAT-traversal (NAT-T)
- Dead Peer Detection (DPD)
- VPN Pass-through
- VPN Wizard
- до 25 тунелів SSL VPN/Open VPN
- VPN Trunk (Load Balance/Backup)
- возможности файервола: Multi-NAT, DMZ Host, Port-redirection and Open Port, Object-based Firewall, Object IPv6, Group IPv6, MAC Address Filter, SPI (Stateful Packet Inspection) (Flow Track), DoS / DDoS Prevention, IP Address Anti-spoofing,
- повідомлення на E-mail і логування через Syslog
- прив'язка IP до MAC адрес
- підтримка USB-модемів 3.5G (HSDPA), 4G (LTE)
- мережевий принтер
- файлова система на USB-диску: FAT32
- підтримка FTP і Samba
- Class-based Bandwidth Guarantee by User-defined Traffic Categories
- гарантована смуга пропускання для VoIP-телефонії
- 4 рівні пріоритетів для вхідного та вихідного трафіку
- обмеження кількості сесій
- обмеження швидкості доступу до інтернету
- керування через вебінтерфейс (HTTP/HTTPS)
- майстер швидкого настроювання
- керування через командний рядок Command Line Interface, Telnet, SSH
- оновлення прошивки TFTP/FTP/HTTP/TR-069
- SNMP Management MIB-II (v2/v3)
- 2 рівні доступу до параметрів — Admin, User
- кнопка скидання налаштувань (Factory Reset)
- температура: 0°C ~ 45°C
- вологість: 10% ~ 90%, без утворення конденсату
- максимальна споживана потужність: 10 Вт
- розміри: 241 х 166 х 46 мм
- блок живлення: 12V / 2A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DrayTek |
| Країна виробник | Тайвань |
| Швидкість з'єднання | 1000 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Ні |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | USB 2.0, Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 5 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вбудований комутатор | Так |
| Режим моста | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 12 211,54 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка
