Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Інтеграція 3CX з Bitrix24: безкоштовний плагін CRM

Інтеграція 3CX з Bitrix24: безкоштовний плагін CRM
Плагін надає наступні можливості:
 • Виклик по кліку (Click to Call) – дзвінки з картки клієнта в Bitrix24. Досить виділити номер в інтерфейсі Bitrix24 і натиснути налаштовану комбінацію клавіш. Номер буде переданий в клієнт 3CX, який виконає виклик. Ця можливість доступна в клієнті 3CX для Windows.
 • Відкриття картки (Call Pop-up) – картка клієнта (контакту, компанії, ліда) в Bitrix24 автоматично відкривається при вхідному виклику. Якщо номер абонента не виявлено, плагін може створити новий контакт в Bitrix24.
 • Журнал викликів (Call Journal) – всі дзвінки фіксуються в журналі CRM Bitrix24 і прив'язуються до відповідних контактів.
Інтеграція 3CX і Bitrix24 доступна після установки програми 3CX з магазину додатків Bitrix24 і установки модуля CRM інтеграції на сервер 3CX з розділу Параметри – інтеграція CRM – Доступні CRM інтеграції. image Увага: в даний момент підтримується інтеграція тільки з порталами bitrix24.com! Для інших доменів інтеграція буде доступна найближчим часом.

Установка модуля інтеграції 3CX і Bitrix24

 1. У розділі Параметри – інтеграція CRM – Доступні CRM інтеграції виділіть та завантажте модуль CRM інтеграції з Bitrix24 (див. скріншот вище).
 2. Увімкніть інтеграцію у тих користувачів 3CX, яким вона потрібна, в розділі Інтеграція у властивостях користувача. image
 3. Перезапустіть клієнти 3CX у цих користувачів для того, щоб вони отримали новий модуль з сервера 3CX

Настроювання Bitrix24

 1. Відкрийте сторінку додаток 3CX в магазині Bitrix24 і натисніть кнопку Install.
 2. Вкажіть домен вашого порталу Bitrix24 і натисніть Install ще раз.
 3. Ви будете перенаправлені на ваш портал Bitrix24, і додаток буде встановлено.

Налаштування модуля інтеграції 3CX і Bitrix24

У правому нижньому куті інтерфейсу натисніть на іконку image, щоб перейти параметри софтфона, а потім в Додаткові параметри > Інтеграція. Розділ General В розділі General зазначаються загальні параметри інтеграції. image
 • Open contact — вкажіть, коли відкривати картку контакту: під час дзвінка, після відповіді або не відкривати взагалі.
 • Only show CRM contact details... — вкажіть, при якій довжині номери відкривати картку контакту. Наприклад, ви можете вказати довжину номера велику 3, щоб картка не відкривалася при виклику від внутрішніх користувачів.
 • Enable Journaling – якщо включити цю опцію, після завершення розмови в Bitrix24 буде створена замітка, прив'язана до цього виклику і відповідного контакту.
 • Create new contact... – якщо неможливо знайти контакт або компанію, плагін створить новий потенційний контакт (лід).
 • Maximum digit lenght... – Caller ID може передаватися від оператора з різними префіксами (міжміський, міжнародний), так і без них. Крім того, в Bitrix24 номери клієнтів можуть зберігатися у різних форматах (наприклад, тільки міський номер, або повний номер у форматі E. 164). Щоб розпізнати клієнта, рекомендується перевіряти відповідність Caller ID номером клієнта за останніми 7 цифрам номера, оскільки в більшості випадків локальні (міські) номери маю довжину 7 цифр. Якщо встановити відповідність за меншої кількості цифр, можливі "помилкові спрацьовування" при визначенні клієнтів з однаковими останніми цифрами. Якщо встановити відповідність за більшою кількістю цифр, система може не визначати вже наявних клієнтів (їх номер буде занадто короткий).
Розділ Bitrix24 В розділі Bitrix24 вказуються параметри підключення користувача до порталу Bitrix24 і довідники, за яким плагін буде шукати відповідність CallerID.
 • URL – ваша URL порталу до Bitrix24. Вказуйте повну адресу порталу разом з https://
 • Lookup Order – вкажіть пріоритет пошуку контакту в довідниках. Як видно на скріншоті, плагін спершу шукає відповідність Caller ID в довіднику Контакти, а потім в Companies і Leads.
 • Default Browser і Select Browser – відкривати картку контакту в браузері, встановленому в системі за замовчуванням, або у визначеному браузері.
При натисканні кнопки Authorize Plugin, відкриється сторінка з підтвердженням надання доступу клієнта 3CX до вашого порталу Bitrix24. На цьому налаштування інтеграції завершена.
Інші статті
 • Poly Studio Room Kits для відеоконференцій Microsoft Teams Rooms
  Комплекти обладнання Poly Studio Room Kits є готовими рішеннями для підготовки вашого конференц-залу до відеоконференцій у системі Microsoft Teams Rooms. Poly пропонує рішення для кімнат переговорів та конференц-залів різного розміру. Ви зможете підібрати потрібне рішення в залежності від розміру конференц-залу. При цьому у всього обладнання буде однаковий інтерфейс управління та найголовніше - висока якість відео та звуку та фірмові технології Poly.
 • Огляд панорамних камер 360 для відеоконференцій
  В огляді порівнюються 4 моделі камер компанії Kandao. Всі вони забезпечують круговий огляд 360 градусів, мають вбудовані динаміки та мікрофони, але відрізняються додатковими можливостями та відповідно ціною. Розглянуті такі моделі – Kandao Meeting 360, Kandao Meeting Pro, Kandao Meeting Ultra Standart та Kandao Meeting Ultra.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner