Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Відправка e-mail повідомлення в 3CX Call Flow Designer

Відправка e-mail повідомлення в 3CX Call Flow Designer

Введення

Ви можете використовувати цей компонент, наприклад, для повідомлення про замовленні товару через голосове меню 3CX, і в інших ситуаціях, коли голосове взаємодія користувача з системою повинно супроводжуватися відправкою e-mail. Зверніть увагу - середовище розробки 3CX CFD поставляється безкоштовно. Але голосові програми будуть виконуватися тільки на 3CX редакції Pro і Enterprise. Скачати CFD можна звідси. Демо-проект цього голосового додатки поставляється разом з дистрибутивом 3CX CFD і знаходиться в папці Documents\3CX Call Flow Designer Demos. У демо-додатку для початку роботи досить вказати параметри вашого SMTP сервера.

Створення проекту

Для створення проекту CFD перейдіть в File → New → Project, вкажіть папку розміщення проекту і його ім'я, наприклад, EMailDemo.

 

Запис повідомлення користувача в файл

Для початку запишемо повідомлення абонента в файл. Цей файл і потім буде надіслано на e-mail. Для цього використовується компонент Record.

 1. Перетягніть компонент Record в основне вікно середовища розробки (голосове додаток Main). Відкрийте вікно властивостей і перейменуйте компонент в recordYourMessage.
 2. Двічі клацніть на компоненті і у вікні встановіть наступні параметри:
  • Prompts - виберіть записаний файл привітання, запрошуючий абонента залишити голосове повідомлення.
  • Save to file - властивість true (логічний оператор ІСТИНА).
  • File name - введіть вираз, який буде динамічно створювати файл, при цьому додаючи префікс CallFrom_, номер абонента, а також розширення .wav:

CONCATENATE("CallFrom_",session.ani,".wav")

Відправка записаного повідомлення на e-mail

Тепер відправимо записаний аудіофайл у вигляді e-mail вкладення. Для цього додамо компонент E-Mail Sender в розгалуження Audio Recorded компонента Record і налаштуємо його як показано нижче:

Зверніть увагу, що в тих параметрах, де зазначаються виразу (поля мають кнопку Fx праворуч), будь-яка зазначена константа повинна полягати в лапки, оскільки в цих полях також можуть знаходиться змінні або результати вираження. Для параметра Subject ми використовуємо вираз, який додає номер абонента абонента. Список вкладень Attachments містить описи файлів, які складаються з двох стовпців:

 • Name - ім'я файлу, яке побачить одержувач e-mail повідомлення. Вкажемо тут Recording.wav, щоб у вкладенні приходив файл тільки з цим ім'ям.
 • File - вираз, який вказує на фізичний файл запису, який потрібно вкласти в лист. Однак тут ми повинні доповнити вираз, генеруючий ім'я файлу (яке використовувалося в попередньому кроці). В попередньому кроці в компоненті Record використовувався відносний шлях до файлу - вказувалося тільки ім'я. Файл створювався в каталозі аудіофайлів даного проекту. Компоненту Email Sender слід передати повний шлях до файлу, тому вираз доповнюється змінною session.audioFolder:
CONCATENATE(session.audioFolder,"/CallFrom_",session.ani,".wav) Тепер голосове додаток коректно знайде і вкладе аудіофайл.

Компіляція та встановлення програми на сервер 3CX

Голосове додаток готове! Тепер його слід скомпілювати і завантажити на сервер 3CX. Для цього:
 • Перейдіть в меню Build → Build All, і CFD створить файл EMailDemo.tcxvoiceapp.
 • Перейдіть в інтерфейс управління 3CX, в розділ Черги дзвінків. Створіть нову Чергу викликів, вкажіть назву і додатковий номер Черги, а потім встановіть опцію Голосові програми і завантажте скомпільований файл.
 • Збережіть зміни в Черзі викликів. Голосове додаток готове до використання.
Інші статті
 • Poly Studio Room Kits для відеоконференцій Microsoft Teams Rooms
  Комплекти обладнання Poly Studio Room Kits є готовими рішеннями для підготовки вашого конференц-залу до відеоконференцій у системі Microsoft Teams Rooms. Poly пропонує рішення для кімнат переговорів та конференц-залів різного розміру. Ви зможете підібрати потрібне рішення в залежності від розміру конференц-залу. При цьому у всього обладнання буде однаковий інтерфейс управління та найголовніше - висока якість відео та звуку та фірмові технології Poly.
 • Огляд панорамних камер 360 для відеоконференцій
  В огляді порівнюються 4 моделі камер компанії Kandao. Всі вони забезпечують круговий огляд 360 градусів, мають вбудовані динаміки та мікрофони, але відрізняються додатковими можливостями та відповідно ціною. Розглянуті такі моделі – Kandao Meeting 360, Kandao Meeting Pro, Kandao Meeting Ultra Standart та Kandao Meeting Ultra.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner