Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
73 відгуків
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

GSM-шлюзи Openvox - рекомендації по вибору і порівняння моделей

GSM-шлюзи Openvox - рекомендації по вибору і порівняння моделей

Компанія Openvox випускає обладнання для IP-телефонії, яка успішно продається і використовується в більш ніж 100 країнах світу. У даній статті розглядаються моделі GSM-шлюзів виробництва Openvox, їх характеристики і переваги.

Загальні можливості і переваги GSM-шлюзів Openvox

 • шлюз складається з шасі і модулів розширення, що дозволяє підібрати оптимальну конфігурацію і при необхідності розширювати шлюз у майбутньому
 • крім GSM-портів можлива установка модулів з телефонними портами, в результаті можна отримати FXS-GSM, FXO-GSM, GSM-шлюзи E1
 • заміна сім-карт і модулів без виключення шлюзу
 • ЗА шлюзу зроблено на Астериске і він може виконувати базові функції sip-сервера (ip-атс)
 • різні варіанти роботи з СМС, СМС-розсилки, SMS API, пересилання СМС на e-mail
 • підтримка AMI (Asterisk Management Interface)
 • можливість змінювати IMEI
 • є український сертифікат

Шасі GSM-шлюзів Openvox

Випускається 3 моделі шасі, які відрізняються кількістю роз'ємів для встановлення модулів. Ви можете гнучко підібрати корпус в залежності від ваших завдань. Все залежить від кількості ліній (портів), які потрібно підключити в даний момент і чи планується розширення в майбутньому. Технічні характеристики, модулі розширення і веб-інтерфейс у всіх моделей шасі однакові.

Шасі для GSM-шлюзів Openvox

 1. VS-GW1202 - підтримує установку 2 модулів, можливі конфігурації - 4 або 8 сім-карт, а також комбінація з 8 аналогових телефонних портів і 4 портів GSM. Корпус для настільної установки.
 2. VS-GW1600 - підтримує установку 5 модулів, на базі шасі можна зробити шлюз на 4, 8, 12, 16 або 20 сім-карт, можливі комбінації з GSM і телефонних портів. Надтонкий корпус висотою 1 юніт.
 3. VS-GW2120 - підтримує установку 11 модулів, що в сумі складе 44 сім-карти. Можна гнучко поєднувати цифрові, аналогові та мобільні порти (E1, FXS, FXO, GSM). Надтонкий корпус висотою 2 юніта.

Для більшості клієнтів оптимальне рішення - gsm-шлюз на шасі VS-GW1600, яке дозволяє почати з 4 сім-карт і розширитися в майбутньому до 20 сімок.

Модулі для GSM-шлюзів Openvox

Одне з основних переваг Openvox - підтримка всіх типів телефонних портів і можливість гнучко підібрати конфігурацію шлюзу. Наприклад, можна зробити voip-шлюз з портами fxs і 4 портами gsm (VS-GW1202-4G8S) або 8 портів gsm плюс 8 портів fxo (VS-GW1600-8G8O).

Модулі розширення для IP-GSM-шлюзів Openvox

 • VS-GWM400G - модуль з 4 портами GSM

дозволяє підключити 4 сім-карти мобільних операторів - Водафон, Київстар і Лайфселл, працює в частотному діапазоні 900 і 1800 МГц

 • VS-GWM400W - модуль з 4 портами 3G

дозволяє підключити 4 сім-карти 3G операторів, які працюють в стандарті UMTS. Частотний діапазон - 900, 2100 Мгц

 • VS-GWM800O - модуль з 8 портами FXO

дозволяє підключити до 8 аналогових телефонних ліній, наприклад, міські телефонні номери. Використовується при схемах підключення, коли потрібні і GSM і порти FXO. Наприклад, шлюз можна підключити до звичайної офісної АТС і IP-АТС. Або ж можна підключити IP-АТС і мобільні і міські телефонні номери.

 • VS-GWM800S - модуль з 8 портами FXS

8 портів RJ-11 дозволяють підключити 8 телефонів або сервіс. Також можна підключати зовнішні порти офісної АТС. Використовується в тому випадку, коли потрібні GSM і FXS порти.

 • ET2001, ET2001L, ET2002, ET2002L, ET2004, ET2004L - модулі з портами Е1 (ISDN PRI)

підтримує від 1 до 4 портів Е1 з сигналізацією PRI, R2, SS7, інтегрований модуль ехоподавлення в моделях без індексу L.
Модулі дозволяють підключати шлюзи Openvox до цифрових АТС з портами ISDN PRI (Е1). Даний модуль розширює сфери застосування ip-gsm-шлюзу, наприклад, з його допомогою можна підключати мобільні номера до цифрової АТС.

Дополнительное оборудование Openvox

Компания выпускает дополнительное оборудование для усиления мобильного сигнала, оно пригодится при установке GSM-шлюзов в местах с плохим уровнем сигнала мобильных операторов, в удаленных населенных пунктах или в помещениях, например, в серверных или подвалах.

 • Антенны OpenVox ACC1000, ACC1003 и ACC1003Plus и другие модели с различным коэффициентом усиления, внутренние и наружные. Используются для усиления сигнала в местах со слабым покрытием мобильной сети.
 • SMA-кабель ACC1010 с 2 разъемами SMA
 • Антенні суматори OpenVox RFB104, OpenVox RFB108 дозволяють підсилити сигнал на 4 або 8 сім-картах за допомогою тільки однієї антени. Суматор отримує сигнал з антени і розподіляє його між 4 або 8 портами GSM-шлюзу.
Інші статті
 • Poly Studio Room Kits для відеоконференцій Microsoft Teams Rooms
  Комплекти обладнання Poly Studio Room Kits є готовими рішеннями для підготовки вашого конференц-залу до відеоконференцій у системі Microsoft Teams Rooms. Poly пропонує рішення для кімнат переговорів та конференц-залів різного розміру. Ви зможете підібрати потрібне рішення в залежності від розміру конференц-залу. При цьому у всього обладнання буде однаковий інтерфейс управління та найголовніше - висока якість відео та звуку та фірмові технології Poly.
 • Огляд панорамних камер 360 для відеоконференцій
  В огляді порівнюються 4 моделі камер компанії Kandao. Всі вони забезпечують круговий огляд 360 градусів, мають вбудовані динаміки та мікрофони, але відрізняються додатковими можливостями та відповідно ціною. Розглянуті такі моделі – Kandao Meeting 360, Kandao Meeting Pro, Kandao Meeting Ultra Standart та Kandao Meeting Ultra.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner