Продавець Unified Ukraine (Працює сайт - unified.com.ua) розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
71 відгук
Станьте партнером 3CX, і ми допоможемо вам заробляти!Стати партнером
+380 (67) 958-68-68
+380 (44) 392-86-76
+380 (95) 718-98-66
вул. Вернадського, 24 / 4, Дніпро, Україна
Коммунікаційні системи 3CX - телефонія та відеоконференції для бізнесу від Unified Ukraine
Залишити відгук

Інтеграція з "1С:Підприємство" та іншими системами

Нашою компанією розроблено і підтримується Інтеграція 3CX з обліковими системами, в першу чергу з 1C:Підприємство 7.7-8.3. Модуль "3CX Інтеграція" призначено для реалізації функцій CRM-системи у будь- якій конфігурації 1C: Підприємство, а також у будь- яких інших системах, що можуть підключати COM або.NET об'єкти. У модулі передбачено такі можливості:

 • Передача докладної інформації про виклики - стан виклику, номери абонентів, тимчасова мітка, тривалість дзвінка та інша інформація
 • Керування викликами з інтерфейсу вашої конфігурації 1C - початок і завершення розмови, траснфер дзвінків, прослуховування та інші функції
 • Передача службової інформації з 3CX - Стан користувачів, ліній, черг викликів та інше.

Модуль « 3CX Інтеграція» не прив'язано до будь-якої з конфігурацій 1С, тому він може бути вбудований у будь- яку типову / допрацьовану / власну конфігурацію. У цьому його перевага перед аналогічними розробками, які прив'язані до певних стандартних конфігурацій. Цей модуль можна використовувати не тільки з 1C:Підприємство, але й у будь-якій програмі, яка підтримує інтерфейс Component Object Model (Windows COM Interface), і будь-якій програмі з можливістю підключення.NET бібліотек. Додаток призначено для комерційної редакції ОС 3CX на платформах Windows або Linux. При використанні безкоштовної редакції 3CX функціональності додатка буде обмежено з огляду на обмеження Call Control API.

Компоненти модуля

Модуль «3CX Інтеграція» складається з двох частин: серверна та клієнтська. Зв'язок між ними здійснюється за протоколом TCP/IP, для чого на стороні клієнта і сервера повинні бути відкриті відповідні порти або встановлені виключення з мережевого екрана (інсталятор автоматично встановлює виключення з мережевого екрана Windows). Модуль працює наступним чином:

 • Серверна частина взаємодіє безпосередньо з ядром АТС 3CX. Вона встановлюється як служба Windows на той же ПК, на якому працює АТС 3CX. Для керування й моніторингу серверної частини використовується Менеджер сервера з’ єднання, який також встановлюють на сервер с АТС 3CX. Якщо сервіс модуля інтеграції не може бути встановлено у системі з будь-якої причини, менеджер може сам виконувати роботу сервера зв’ язку (не рекомендується для промислової експлуатації).
 • Клієнтська частина модуля — набір бібліотечних файлів (.dll),  з різними інтерфейсами.
  • Зовнішня компонента для з' єднання з застарілою технологією зовнішніх компонентів 1C COM
  • Зовнішня компонента для з' єднання за технологією 1C NativeAPI, 32 і 64 розрядні версії
  • Бібліотека для з' єднання за технологією Windows COM Interface
  • Бібліотека для з' єднання з .NET програм

Комунікації між цими частинами відбуваються таким чином: 

 1. У інтерфейсі 1С:Підприємство, наприклад, з картки клієнта, абонент натискає кнопку "Подзвонити". При цьому клієнтська частина модуля (зовнішня компонента 1C) з’єднується з серверною частиною модуля інтеграції.
 2. Серверна частина надає команду 3CX виконати комутацію внутрішнього номера працівника та номера, на який робиться дзвінок.
 3. Після появи подій (дозвон, з’єднання, від’єднання), сервер 3CX передає їх серверній частині модуля, а та, у свою чергу, надсилає події клієнтам, які підключені.
 4. Конфігурація 1C через зовнішню компоненту отримує інформацію про події, аналізує їх і виконує необхідні дії - показує картку клієнта, показує стан розмови, пише журнал взаємодії з клієнтами.

Ліцензування модуля

Тепер програма безкоштовна для 3CX V16!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner