Кошик
32 відгуків
Бесплатная АТС для бизнеса от 3CX и Google, 50 пользователейСкачать
+380679586868
+380443928676
УкраїнаДніпропетровська областьДніпроул. Вернадского 24 / 4
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Закріплення проекту АТС за партнером 3CX

Закріплення проекту АТС за партнером 3CX

Починаючи з 3CX v15, ми надаємо можливість інтегратору закріпити за собою конкретну інсталяцію 3CX, причому як вже виконану, так і поточну, і навіть майбутню! Іншими словами, "захистити проект".

Закріплення користувача за партнером, розробляють проект, має декілька важливих переваг:
  • Автоматичні зарахування партнерських балів на рахунок партнера: це дозволить вам швидше перейти на наступний рівень знижок.
  • Безкоштовна технічна підтримка для закріплених за вами користувачів: незабаром надання підтримки партнера (від імені і з питання користувача) буде прив'язане до ліцензійного ключа інсталяції.
  • Ключова інформація про встановлені клієнтських системах 3CX у вашому партнерському порталі: вільне місце на диску сервера, кількість користувачів системи, попередження про небезпечні паролі, час створення останньої резервної копії, строк дії підписки на оновлення / річний ліцензії, контроль якості викликів (додається).
  • Подальший супровід системи: подовження підписки на оновлення або розширення редакції 3CX одним кліком - і тільки вами! Зверніть увагу, користувачі, які не прив'язані до партнерського аккаунту, мають можливість купувати оновлення системи безпосередньо у компанії 3CX.

Для того, щоб зв'язати інсталяцію з вашим партнерському аккаунтом, вкажіть під час установки системи ваш ID партнера. Також це можна зробити з інтерфейсу управління 3CX. ID партнера знаходиться у правому верхньому куті партнерського порталу 3CX).

Зв'язування з інтерфейсу 3CX

Якщо 3CX вже встановлена, на Головній сторінці в розділі Інформація зверніть увагу на рядок Партнер (Reseller). Якщо дана інсталяція не прив'язана до партнера, поруч ви побачите запис Не пов'язана – зв'язати (Not Linked – Link). Клікніть на зеленому полі і вкажіть ID партнера.

Зв'язування під час установки

У цьому випадку ви повинні вказати ID партнера на етапі введення параметрів реєстрації ліцензії у вікні Параметри реєстрації (Registration Details).

Зв'язування потенційних користувачів

Якщо ви отримуєте потенційних користувачів (ліди) з вашого сайту, e-mail розсилки або просто розповідаєте їм про систему, і в цьому випадку варто зв'язати таких користувачів з партнерським аккаунтом. Для цього надайте їм персональну посилання завантаження, що включає ваш ID партнера: Всякий раз, коли користувач отримує систему по посиланнях – він прив'язаний до вас, і даний проект - "захищений".
Інші новини