
Мобільна стійка для інтерактивної панелі 65-86
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свобода пересування сенсорної панелі за допомогою підставки обладнаної поворотними коліщатками для легкого регулювання положення, а також полицею для зберігання аксесуарів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага бруто | 30 кг |
| Вид | для інтерактивної панелі |
| Габарити | 650 x 1610 x 1300 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Максимальна діагональ | 86″ |
| Мінімальна діагональ | 65" |
| Особенности | мобільна |
| Тип | Стойка |
- Цена: 13 995 ₴
