
Мобільна стійка для інтерактивної панелі 32-55
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свобода пересування сенсорної панелі за допомогою підставки обладнаної поворотними коліщатками для легкого регулювання положення, а також полицею для зберігання аксесуарів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага бруто | 30 кг |
| Вид | для інтерактивної панелі |
| Габарити | 600 x 1500 x 700 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Максимальна діагональ | 55″ |
| Мінімальна діагональ | 32" |
| Особенности | мобільна |
- Цена: 5 900 ₴
