
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM 21.5"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вертикальний інтерактивний кіоск - це пристрій, що суміщує комп'ютер, монітор і сенсорний екран. Дана модель оснащена IPS екраном з кутом огляду 178 градусів. Забезпечує відмінне відображення навіть при яскравому освітленні.
Основна задача пристрою - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації. Для цього тач. кіоск оснащений процесором Intel Core i5
Сенсорний кіоск (кіоск самообслуговування) призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційні кіоски збирають на базі персонального комп'ютера, оснащеного сенсорним монітором і встановленого в ергономічний вандалостійкий, як правило, сталевий корпус.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Інтерактивний сенсорний кіоск, забезпечує доступ до інформації і додатків для спілкування, торгівлі, розваг або навчання.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Встроенный динамик | 3 Вт |
| Відео | MPEG1/MPEG2/MPEG4/DivX/ASP/WMV/AVI |
| Діагональ | 21,5" |
| Диапазон рабочих температур | 0℃-50℃ |
| Экран | IPS LCD |
| Питание | AC100~250V 50/60 HZ |
| Зображення | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º град. |
| Материал | Сталь SPCC |
| Мережа | Wi-fi |
| ОЗУ | 4 Гб |
| Операционная система | Android 10 |
| ПЗУ | 64 Гб |
| Порти | RJ45, USB |
| Процессор | 4core |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Разрешение | 1920*1080 |
| Стандарт якості | ISO9001,CCC,RoHS,FCC |
| Технология | ємнісна |
| Час реакції | 6ms |
| Яркость | 350cd/m2 кд/м2 |
- Цена: 88 995 ₴
