
Інтерактивний кіоск INTBOARD INFOCOM-J 19" (Термінал)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термінали для реєстрації у системі електронної черги - це ідеальне рішення для організації ефективної та зручної черги у вашому закладі. Незалежно від того, чи це медичний центр, банк, поштове відділення чи будь-який інший бізнес, який вимагає організації черги, наші термінали забезпечать плавний та організований процес обслуговування ваших клієнтів.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Термінали відкривають широкі можливості для автоматизації та полегшення взаємодії з клієнтами, покращення обслуговування та забезпечення легкості доступу до інформації та послуг.
Основні переваги наших терміналів включають
Ефективність Швидка та безперебійна реєстрація клієнтів у чергу, що дозволяє зменшити час очікування та підвищити задоволення клієнтів від обслуговування.
Зручність Інтуїтивний і простий у використанні інтерфейс, який дозволяє навіть нездійсненим користувачам швидко та легко зареєструватися у черзі.
Адаптованість Наші термінали можуть бути налаштовані та інтегровані з будь-якою системою управління чергою або інформаційною системою вашого бізнесу.
Надійність Висока якість матеріалів та надійність в роботі забезпечують безперебійну роботу терміналів протягом тривалого часу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Windows |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований принтер (термінал) | 58 мм |
| Діагональ | 19" |
| Диапазон рабочих температур | 0℃-50℃ |
| Экран | LCD |
| Питание | AC100~250V 50/60 HZ |
| Цвет | чорний&білий&синій |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º град. |
| Материал | Сталь SPCC + алюміній |
| Мережа | Wi-fi |
| Модуль клавіатури | металевий |
| ОЗУ | 8 Гб |
| Порти | RJ45 - 1 шт., USB - 2 шт., VGA - 1 шт., HDMI - 1 шт. |
| Процессор | Intel Core і5-8400 |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Разрешение | 1280*1024 |
| Технология | ємнісна |
| Умови застосування | внутрішній/напіввідкритий |
| Час реакції | 6ms |
| Яркость | 450cd/m2 кд/м2 |
- Цена: 169 795 ₴
