
Інтерактивнний кіоск INTBOARD INFOCOM ST-CP 43” (вуличний)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивний кіоск - це пристрій, що суміщує комп'ютер, монітор і сенсорний екран.
Основна задача пристроїв - надання швидкого та зручного доступу до потрібної інформації.
Сенсорний кіоск (кіоск самообслуговування) призначений для надання користувачу різної інформації без залучення персоналу закладу. Інформаційні кіоски збирають на базі персонального комп'ютера, оснащеного сенсорним монітором і встановленого в ергономічний вандалостійкий, як правило, сталевий корпус.
Крім сталі, корпуси кіосків виготовляються із застосуванням антивандального загартованого скла.
Інтерактивний сенсорний кіоск, забезпечує доступ до інформації та додатків для спілкування, торгівлі, розваг або навчання.
Область застосування інформаційних кіосків дуже широка, наприклад
заклади охорони здоров'я поліклініки, лікарні, стоматології, аптеки, пансіонати;
заклади культури музеї, галереї;
торговельно-розважальні центри, гіпермаркети, інші торгові організації;
банківські установи;
транспортні вузли вокзали, аеропорти;
кафе, бари, ресторани, готелі, хостели;
виставки;
автосалони;
державні установи;
навчальні заклади;
туристичні агенції;
суди;
спортивні центри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 170 кг |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіо | Wave/MP3/WMA/AAC |
| Відео | MPEG1/MPEG2/MPEG4/DivX/ASP/WMV/AVI |
| Датчик освещенности | наявний |
| Діагональ | 43" |
| Диапазон рабочих температур | -20С до +50С |
| Питание | AC100~250V 50/60 HZ |
| Зображення | JPEG/BMP/TIFF/PNG/GIF |
| Комплект поставки | комплект ключів щоб відкрити корпус, пульт ДК, комплект анкеров для кріплення, |
| Контрастность | 15001 |
| Угол обзора | 178º град. |
| Материал | Сталь SPCC + алюміній |
| Мережа | Wi-fi |
| Мультитач | відсутній |
| ОЗУ | 4 Гб |
| Операционная система | Android 11 |
| ПЗУ | 64 Гб |
| Порти внутрішні | USB - 2шт, HDMI вхід - 1 шт,RJ45 - 2 шт |
| Порти зовнішні | відсутні |
| Процессор | 6core |
| Робоча вологість | 10%-85% |
| Разрешение | 1920*1080 |
| Розміри пакування | 194 х 89 х 46,5 |
| Стандарт якості | ISO9001,CCC,RoHS,FCC |
| Ступінь захисту ІР | ІР65 |
| Умови застосування | зовнішній |
| Час реакції | 6ms |
| Яркость | 450cd/m2 кд/м2 |
- Цена: 228 995 ₴
