
Интерактивный моноблок INTBOARD 43"(non touch)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інтерактивний дисплей або цифровий екран являє собою мультимедійну систему на базі ОС Windows чи ОС Android11. Матриця інтерактивного дисплея INTBOARD забезпечує високу якість передачі кольору, незалежно від кута огляду і з практично повною відсутністю інверсії колірної гами. У великих корпоративних будівлях і кампусах інтерактивні дисплеї INTBOARD можна використовувати в якості довідкових стендів для відвідувачів або як засіб інформування для співробітників. На них можна відображати інтерактивний план будівлі або карту кампуса для відвідувачів, новини компанії та інформацію про її успіхи або анонсувати майбутні заходи та благодійні проєкти. Завдяки вибору прикладного програмного забезпечення, інтерактивні дисплеї забезпечують унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстом, таблицями, відео, зображеннями і графічними об'єктами, в тому числі 3D. В комплект поставки входить безкоштовне програмне забезпечення “INTBOARD SPACE”. Це постійно оновлювана бібліотека сервісів для проведення та створення власних інтерактивних уроків. Усі додатки в сервісі згруповані за шкільними та загальними дисциплінами. В "INTBOARD SPACE" - ви знайдете такі розділи математика, географія, біологія, українська мова, астрономія, історія, хімія, фізика, іноземні мови, природознавство, інформатика, музика, тестування, презентації, інклюзія, загальні та 3D-моделювання. Окрім сервісів, в "INTBOARD SPACE" ви знайдете інструкції, вебінари від спеціалістів компанії та посилання на завантаження базового ПЗ для роботи з інтерактивною панеллю
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INTBOARD |
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Разрешение экрана | 1920 x 1080 |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип матрицы | IPS |
| Микрофон | відсутній |
| Діагональ | 43 |
| Вага нетто | 27 кг |
| Розмір панелі, W*H*D, мм | 1014,2 х 602,4 х 76,4 |
| Процессор | 4 core |
| Ефективна область відображення, (W) * (V), мм | 941,2 х 529,4 |
| Контрастность | 15001 |
| Комплект поставки | Моноблок, кабель живлення - 1 шт., антени WiFi - 1 шт, настінне кріплення |
| Потужність електроспоживання | 450 Вт |
| Вага в пакуванні | 30.4 кг |
| Технология | ємнісна |
| Постійна пам'ять | 64 Гб |
| Мультитач | - |
| ОС | Android 7.1 |
| Оперативна пам'ять | 4 Гб |
| Швидкість курсора | До 300 точок в секунду |
- Цена: 86 995 ₴
